Curacné

dobrý den, chtěla jsem se zeptat, syn bere týden lék na akné curacné 30mg na váhu 55kg, není to moc? a začala se mu hrozně vysušovat kůže na obličeji, loupe se a má ji načervenalou jen na obličeji, mohu poprosit o doporučení čím obličej mazat? Děkuji moc Petra G.

Odpověď odborníka:

Tento lék jako vedlejší účinek vyvolává suchost kůže a olupování. Vhodný je regenerační krém REHA speciálol

MUDr. Jitka Dobešová
MUDr. Jitka Dobešová

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Šternberk

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Zánět žil
Články: Zánět žil
Co bychom měli vědět o...
Alergie může číhat i v plísňových sýrech
Články: Alergie může číhat i v plísňových sýrech
Také jste si mysleli, že...
Dejte „zeleným“ pastám zelenou
Články: Dejte „zeleným“ pastám zelenou
Nikdo z nás nechce své tělo...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: