Dávkování homeopatika streptococcinum nosode c30

Dobrý den, již několik let mám problémy se streptokokem a zvýšením ASLEM. Nic moc nepomohlo (z ORL) a nyní se mi do rukou dostalo rakouské homeopatikum STREPTOCOCCINUM Nosode C30 - 10ml Globuli. Vím jen, že mám brát 3x denně 5 tobolek, ale nevím zda před jídlem, po jídle, zda se současně mohou brát jiné léky, jaké jsou účinky... Prosím o radu, jak brát tyto homeopatika a zda mohou pomoct v boji se streptokokem. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, obecně se homeopatika užívají bezprostředně před jídlem nebo těsně po jídle. Lék se vloží do úst a nechá se volně rozpustit. Mohou se kombinovat s jinými léky. Sama své pacienty homeopatiky neléčím, ale určitý efekt mít mohou. Pokud jste léčbu začal, tak pokračujte dle doporučení lékaře, který Vám jí indikoval. Pokud problémy se streptokovou infekcí budou přetrvávat , doplnila bych imunologické, alergologické vyšetření, dle výsledků pak zvolit konkrétní imunomodulační lék.

MUDr. Marcela Vorlíčková
MUDr. Marcela Vorlíčková

Specializace: Alergologie a klinická imunologie
Pracoviště: Immunia spol. s.r.o – Centrum prevence a léčby alergií a poruch imunity

 
Líbí se vám odpověď?
-8 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
STREPTOCOCCINUM | Od: Jitka | 12.11.2015 12:59
Homeopatikum rozpustit pod jazykem, půl hodiny před a po nejíst, nepít, nekouřit. V odpovědi pí MUDr. buď překlep nebo snad záměr?? Tohle je notoricky známo i laikům.
Můj malý syn měl ve výtěru z krku nález streptokoka, po podávání STREPTOCOCCINUM od Boiron kontrolní výtěr negativní. Nic jiného jsme nepodávali. Nedoporučuje se kombinovat homeopatika s léky alopatické medicíny.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: