Depo-provera

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na krvácení při Depo provera. V dubnu jsem dostala první, asi 14 dní jsem špinila. Pak vůbec nic, a asi 10 dni před aplikací druhé injekce jsem opět začala špinit. Paní doktorka řekla, že je to normální a píchla mi tedy další(19.7.). Špinení ustalo. Na týden. Od 26.7. opět, ale ted je to spíš krvácení. Mám se bát, nebo je to v pořádku a mám čekat? Zatim to nevypadá, že by to mělo skončit...předem děkuji za odpověď. Petra

Odpověď odborníka:

Bohužel při depotním praparátu Provera který se podává jako čistě gestagenní antikoncepce občas k nepravidelnému krvácení dochází. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: