Depo provera

dobrý večer mám píchlou depo proveru první injekni v září bych měla jít na druhou 3 týdny jsem krvácela potom týden v pohodě pak jsem pomalu začla občas špinit a ted jsem začala krvácet celou dobu mám hrozné bolesti v podbříšku jako bych to měla dostat a ted se to stalo Mužete mi poradit zda se to urovná Je mi 38 let děti už mám takže jsem chtěla depo proveru abych neměla už menstruaci asi 2 měsíce beru askorutim 3 tablety deně myslela jsem že mi to menstruaci úplně zastaví ale vypadá to že to nepomáhá Mám si nechat píchnout další injekci když mám takový problémi ? Prosím poradte mi děkuji

Odpověď odborníka:

Bohužel při použití Depo Provery nepravidelné krvácení je poměrně časté,ale bolesti k němu nepatří,rozhodně zajděte na vyšetření druhá injekce by situaci nezlepšila. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: