Depo-provera

Dobrý Den v dubnu jsem přestala brát antikoncepci ( Depo-provera) ale od června krvácím 2 dny to přestane a pak opět krvácím jdou ze mě takový měnší kousky hodně se bojím s přítelem se snažíme o miminko už 2 měsíce a nák nám to nejde prosím o radu Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, to je problém Depo-provery, někdy se objevuje nepravidelné krvácení. Antikoncepční účinek může trvat až rok. Pokud se cyklus neupraví do 3-6 měsíců, navštivte gynekologa. Pokud se přidají ke krvácení bolesti v podbřišku nebo při styku, navštivte gynekologa ihned.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Neustálé špinění | Od: Žaneta | 7.4.2015 23:56
Dobrý den za par dni to budou 3 mesice co užívám
injekčni antikoncepci a už 2 měsíce v kuse špiním.
Někdy je výtok hnědý a nekdy jen trochu krve.
Nevím jestli mám jít na další injekci nebo se vrátit k
pilulkám. Je mi 27 let a před 3měsíci jsem potratila.
Děkuji za odpověd Žanet
reagovat
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: