Deprese

Dobrý den , zajímalo by mě jestli k depresím patří návaly horka a nadměrné pocení, boloesti hlavy atd. Beru cca 3.měsíce Atarax , a Sertralin Actavis 100 mg. mám problém docházet do školy ráno vstanu a přemlouvám se a stejně nejdu a radši spím i několik hodin denně . Mám problém chodit do společnosti a jedině sport mě trochu odreaguje . Horší je že mám ve škole poslední dobou dost zameškáno .Jestli se bojím do školy kvůli tomu pocení ,aby se mi lidi nevysmáli. Nevíte prosím vás co bych měl dělat??? Děkuji za případnou odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den- rozhodně se poraďte s ošetřujícím psychiatrem. Antidepresivní léčba bývá spojena s určitými nežádoucími účinky, ale vesměs je pozorován jejich ústup během prvních týdnů. K depresi samotné patří široké spektrum tělesných a psychických potíží, ale 3 měsíční léčení již by mělo mít na poruchu efekt. Každý pacient je individuální, léčbu je dobré vždy přizpůsobit. Prosím, před konsultací s lékařem sám léky nevysazujte.

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: