Dlouhá menstruace

Dobrý den, je mi 19 let a mám problém s dlouhodobou menstruací. Teď jsem dva týdny brala antibiotika na angínu, a místo normální menstruace jsem měla jen hnědé špinění, kapky krve tam byly jen občas. Někdy to takhle mívám, takže mi to nepřišlo ani moc zvláštní, ale toto hnědé špinění trvá už tři týdny, krev je tam jen někdy, a když je, tak velmi malé množství. Stačí mi na to obyčejné slipové vložky, je to prostě výtok, ale tmavě hnědý a takhle dlouhodobý. Je to následek antibiotik? Ke gynekologovi se mi moc chodit nechce, třeba o nic nejde.. :-) Předem děkuji za odpověď. Pěkný den, Karolína H.

Odpověď odborníka:

Bez vyšetření těžko odpovědět antibiotika by na cyklus vliv mít neměla, je potřeba vyšetření včetně ultrazvuku k objasnění příčiny a nasazení léčby. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: