Dlouhá menstruace a další problémy

Dobrý den. Na konci dubna mi skončila poslední dávka antikoncepce Depo Provera, od té doby stále krvácím, přestávky jsou mezi tím málo kdy a když už tak max. na tři dny. K tomu se přidala, před 4 dny, bolest a napětí prsou, mé bradavky jsou zcela nateklé. Prosím poraďte mi co mám dělat a jaké jsou nejspíš příčiny. Děkuji moc

Odpověď odborníka:

Milá Katko, po vysazení antikoncepce může trvat i několik měsíců než se tělo ženy dá zase hormonálně do pořádku. Příznaky co pociťujete mohou být právě z hormonální nerovnováhy. Určitě bych ale dlouhodobé krvácení konzultovala s gynekologem, který podle vyšetření a ultrazvuku může určit příčinu a doporučit léčbu, pokud je nutná. Mějte se hezky.

MUDr. Barbora Müller
MUDr. Barbora Müller

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Nemocnice Ostrov

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: