Dlouhá menstruace a svědění.

Mívala jsem pravidelnou menstruaci, ale před měsícem jsem začala brát první antikoncepci (Bonadeu) a od té doby mám pořád menstruaci nebo špiním. Na to mě gynekoložka upozorňovala, ale teď mě navíc pořád bolí v podbřišku a pálí pochva, občas taky cítím až takové řezaní při močení. Bohužel jsem asi před dvěma týdny měla náhodný sex bez ochrany, tak jsem se chtěla zeptat, jestli to mám přisuzovat té antikoncepci, nějakému zánětu nebo jestli je možné, že jsem od něj mohla něco dostat. Moc děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dejte antikoncepci a tělu čas cca 3měsíce, pokud budou potíže i nadále, změňte antikoncepci. Slabá menstruace nebo špinění až vymizení menstruace je při antikoncepci v sedmidenní pauze normální. Špinění během braní tabletek by být nemělo. Ale vše se může srovnat.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x