Dlouhé krvácení

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu co dělat,mám už téměř rok problém s dlouhou menstruací.Mám 2děti,je mi m31let,po druhém porodu mi lékař předepsal HA Triquilar asi půl roku bylo vše ok,pak jsem začala mít problémy.Když miskončila menstruace asi po5-7dnech(4dny silné kr vácení pak slabší) ,tak jsem po 1-2dnech začala znovu na cca2dny opět krvácet(ne špinit,ale dost krvácet).Lékař mi řekl,že se to srovná,nic se nesrovnalo ascorutin ma napsaql,nepomohl,změnil HA na Lyndynette.problém přetrvával.Nakonec mě poslal na UTZ,ten také nic neukázal jen mám nízko sliznici,ale to asi nic neznamená.Doporučil mi ať přestanu HA brát úplně,to jsem udělala a už 10dní mám menstruaci a hlavně mě dost bolí břicho ne pořád,ale chvílemi je bolest velmi silná.Už jsem zoufalá .Stěr z čípku dělaný v 2/10 byl v pořádku.Můžete mi prosím poradit co mám dělat,zdá se mi,že můj lékař nemá moc zájem můj problém moc řešit.Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den Jano! Pokud vašemu dotazu správně rozumím, jedná se o první menstruaci po vysazení antikoncepce. Doporučovala bych ještě alespoň 3 nebo 4 cykly počkat a dopřát vašemu tělu čas pro nastavení správné hormonální rovnováhy. Vysazení antikoncepce je pro váš organismus velká změna a nelze očekávat, že se výsledky dostaví ihned. Pokud by i po uplynutí této doby vaše potíže trvaly, měla byste být opět vyšetřena gynekologem, včetně ultrazvuku a krevních testů. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: