Dlouhodobé průjmy, bolest zad a břicha

Dobrý den, je mi 47let. Dlouhodobě trpím průjmem. Včera mě začala hrozně bolet záda a bolest proniká do břicha a bolí mě tam, kde je slinivka břišní. Na jazyku mám hodně bílý povlak. Jsem nervózní. Nemám chuť k jídlu. Nevíte, co by to mohlo být ? Myslíte si, že to jsou jenom záda co me bolí? Napište, co si myslíte, že to je, dekuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Dano, možné je cokoliv, včetně zánětu slinivky. Raději neotálejte a navštivte svého lékaře, pokud by šlo o akutní zánět slinivky, čím dříve, tím lépe. Snížená chuť k jídlu i bílý povlak na jazyku jsou velmi nespecifické příznaky a na dálku je velmi obtížné z nich něco uhádnout. Potřebovala byste další vyšetření, aby se zjistila příčina (infekce nebo zmíněný zánět slinivky).

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Průjem | Od: Zdenek | 11.3.2015 07:22
Dobrý den, mám průjem už dlouhou dobu, asi 30let, někdy byl hustší ale většinou řídky, ale nyní je to horší. Pomáha Imodium, lékař mi řekl, že kdyby tam něco bylo už by se to dávno projevilo, na velkou stranu chodím hodně často přes den , asi 3x jsem si dělal zkoušku na krváceni a bylo to dobrý můžete mi poradit, co s tím? Děkuji
reagovat
re:Průjem | Od: Zdenek | 11.3.2015 07:26
Je mi 73 let, Zdenek,,,,
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: