Je mi 23 let a...

  • Dotaz od: Michala Gregorová
  • Publikováno: 13.6.2008
  • uLékaře.cz

Dobrý den, je mi 23 let a 1.června jsem začala brát antikoncepci Novynette a to v první den mestruačního cyklu. Menstruaci jsem měla vždy nepravidelnou, ale nebolestivou, trvající asi 6 dní. Nyní krvácím již dvanáctý den. Je možné že je to reakce na antikoncepci? a pokud ano dá se to nějak řešit či se cyklus srovná sám až budu brát antikoncepci déle? děkuji za radu

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zdaleka nejde o obvyklou reakci na hormonální antikoncepci, pokud krvácení neustává, doporučuji obrátit se na Vašeho gynekologa. Antikoncepce bývá lépe snášena pokud s užíváním začnete až po posledním dni menstruace (způsob užívání se ale u jednotlivých preparátů může lišit).

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Rakovina prostaty (2. díl)
Články: Rakovina prostaty (2. díl)
V časných stadiích rakoviny...
Cirhóza jater
Články: Cirhóza jater
Cirhóza, lidově ztvrdnutí...
Dárcovství spermatu: 5 nejčastějších otázek a odpovědí
Články: Dárcovství spermatu: 5 nejčastějších otázek a odpovědí
Jednou z možných příčin...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: