Dogmatil

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,před lety jsem brala Dogmatil,brala jsem ho asi tyden ale musela jsem ho přestat brát jelikož mi začlo téci z prsou a mela jsem jakoby pořád teplotu.Nyní mi ho opět paní doktorka napsala protože ten jediný mi pomáhal.A zajímalo by mne jestli mi to nemůže nějak oškodit,a jestli tento lék může vyvolat epilepsii když ji človek neměl.Děkuji

Odpověď odborníka:

Důležité je, jestli lék pomáhá. Domnívám se, že žádné poškození zdravotního stavu vám nehrozí. Epilepsii ( pokud ji již nemáte ) vám vyvolat nemůže.Pokud máte jakékoli pochybnosti, poraďte se se svým lékařem.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x