Doplňky výživy

Prosím Vás, kde u nás v Česku seženu doplněk ,,Floracil50"? https://store.anabolicmen.com/products/floracil50 Na netu můžete najít případné složení těchto kapslí - https://www.anabolicmen.com/wp-content/uploads/2016/08/3-shot-floracil.jpg Pokud byste mi mohl/a doporučit, tak dále nabízí podobné produkty, a to například: Testro-X, Redwood, Sensolin, Cortigon - viz. dole na prvním odkaze. Chci se zeptat, pokud Floracil 50 neseženu, lze jej objednat přes nějakou lékárnu? Doporučíte jiné (zmíněné) nebo jiné podobné doplňky? Díky

Odpověď odborníka:

Davide,
u doplňků výživy je potíž s tím, že výrobce musí deklarovat pouze zdravotní nezávadnost, nikoliv účinnost, čili popis účinku výrobku floracil může být značně zavádějící a obávám se, že se jedná o běžná probiotika, ale za pořádně přemrštěnou cenu, která navíc s vaším testosteronem nic neudělají, v lékárnách zřejmě k mání nebudou, ale pokud byste přece trval na koupi, myslím, že by byli schopni vám jej obstarat.
Co se týká jiných podobných výrobků, tak stejný jako floracil budou téměř všechna probiotika, Redwood je typický nitric oxid suplement, který je k dostání v každém e-shopu s fitness tématikou a např. cortigon se zajisté dá nahradit např. gingo biloba, lecitin. Z mého pohledu se jedná o předražené produkty, které nebudou dělat to, co tvrdí.
S pozdravem

MUDr. Jiří Martinů
MUDr. Jiří Martinů

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Olomouc

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: