Dotaz

Dobry den, za necely rok jsem priprala asi 10 kilo..teta mi řekla jestli nejsem nahodou zavodněna..je to mozne nebo co jineho by to mohlo bit..beru nizkohormonalni antikoncepci..dekuji za odpoved

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Terezo! Je velice nepravděpodobné, že by šlo o "zavodnění", daleko spíš jste přibrala na tuku, který byste ideálně mohla shodit. Hormonální kontracepce vede u některých žen ke zvýšenému hladu a tloustnutí. Doporučuji okamžitou redukci váhy úpravou stravy a pohybového režimu.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Dotaz | Od: Věra | 2.3.2015 16:39
Dobrý den, chci se zeptat na výsledky, děkuji.
S_TSH: 2,455, S_FT4:15,0, S_TGAB: 18,5, S_ATPO:252,8, S_FSH: 18,7, S_ LH:8,5, S_PRL: 142, q_FAI: 11,0
Je mi 48 roků. Chtěla bych se zeptat u TGAB,ATPO,q_FAI - mám vyjmenované hodnoty tučně zvýrazněné, co to prosím znamená? Nerada bych něco podcenila, jsem hodně unavená, spavá. Děkuji
reagovat
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěž o krém BELOBAZA®

Belobaza je krém pro každodenní péči, ochranu a regeneraci suché, citlivé a podrážděné pokožky.

 celý článek

x