Dotaz

dobry den pane doktore mela bych dotaz , uzivala jsem betadine cipky po dobu 14dnu pred 5 dni jsem skoncila ,muze i po 5 dnech ze me neco vytekat jako je byli tuhy s nejakymi zbytky vytok jestli to vytokem muzu nazvat ,jestli je to jeste nejaka cisteni po cipcich dekuji za odpoved

Odpověď odborníka:

PO léčbě Betadinem je vhodná kontrola u gynekologa k ujištění,zda léčba byla dostatečná, čípky po 5 dnech by již z pochvy měly být odstraněny příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Osm zásad, jak udržet srdce a cévy v kondici
Články: Osm zásad, jak udržet srdce a cévy v kondici
Kardiovaskulární choroby...
Život po infarktu
Články: Život po infarktu
Srdeční infarkt je vážný...
5 věcí, které udrží vaše srdce v kondici
Články: 5 věcí, které udrží vaše srdce v kondici
Onemocnění srdce může být...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Opary rtů: výhradně lidská záležitost
Články: Opary rtů: výhradně lidská záležitost
Přestože by se někomu mohlo...
Staňte se novým člověkem – kvůli svému srdci
Články: Staňte se novým člověkem – kvůli svému srdci
Kardiovaskulární choroby...
Srdce a cévy potřebují spánek
Články: Srdce a cévy potřebují spánek
Chlubíte se, že vám stačí...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: