Dotaz

Dobrý den, užívám již nejméně 3 roky antikoncepci a jako každý měsíc jsem i tento týden vynechala. Dostavila se jako vždy běžná menstruace po které jsem opět začala užívat prášky. Hned další víkend jsem ale začala špinit a poté i mírně krvácet. Nejhorší je to ráno je to jako bych měla menstruaci ale během dne už jen mírně krvácím. Prosím o radu co by mohlo být příčinou na gynekologii jdu až příští týden. Děkuji

Odpověď odborníka:

Při antikoncepci se to může přihodit,je to hormonální záležitost, pokud by se opakovala i v příštím cyklu bylo by vhodné uvažovat o změně antikoncepce, když by krvácení zesílilo, zajděte na gynekologii dříve. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: