Dotaz

Dobrý den, užívám pilulky Yaz již rok a třičtvrtě. Menstruaci bych měla mít při užívaní neaktivních pilulek, ale ta se mi vždy dostaví po snědení první aktivní pilulky, a tak je to každý měsíc stejně, takže pravidelně za 28 dní. Chtěla bych se zeptat jestli to vadí neboje to v pořádku. Děkuji za odpověd.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je to v pořádku, ničemu to nevadí.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x