Dotaz na zarudnutí penisu

Dobrý den měl bych dotaz na zarudnutí na mém penisu . Sexuálně žiji se svojí partnerkou víc než 2 roky a bez problému užívá antikoncepci z jejího duvodu musela prašky na měsíc vysadit tak jsme používali kondom po par dnech se mi na penisu objevilo zarudnutí v dolní časti žaludu užívám antibiltika tak nevím zda to na to muže mít vliv . Při posledním sexu mě to i častečne bolelo a v posledních dnec i trochu svědilo o co se muže jednat?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, jednou z příčin může být alergie na latex. Vliv může mít i infekční onemocnění. Pokud se projevy nezlepší doporučuji alergologické dermatovenerologické vyšetření.

MUDr. Marcela Vorlíčková
MUDr. Marcela Vorlíčková

Specializace: Alergologie a klinická imunologie
Pracoviště: Immunia spol. s.r.o – Centrum prevence a léčby alergií a poruch imunity

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: