Driclor

Dobrý den, po použití dricloru, mě hned začne pálet podpaží, někdy se tam poškrabu, ale pak se to nedá vydržet a rozškrabu to, kůži mám pak zarudlou. Jen mě zajímá jestli je to normální, bo jestli nejde o příznaky alergie. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Podle vašeho popisu to na alergii vypadá, doporučuji přestat tento přípravek používat a navštívit kožního lékaře.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Interní vyšetření
Články: Interní vyšetření
Interní vyšetření je soubor...
Častí společníci: reflux jícnu a astma
Články: Častí společníci: reflux jícnu a astma
Pokud se léčíte s astmatem...
Co všechno hrozí našim plicím
Články: Co všechno hrozí našim plicím
Jeden z nejhorších pocitů...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: