Duac gel křeče v břiše

Dobrý den, nedávno jsem dostal od kožního lékaře Duac gel na akné a zda-li mi slouží paměť tak den na to jsem dostal křeče v břiše a průjem. Chci se zeptat jestli s tím mám něco dělat, přečkat to, nebo zajít ke kožní aby mi vyměnila léky za něco jiného?

Odpověď odborníka:

Duac tyto obtíže zcela jistě nezpůsobil.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Články: "Zlatá" léčba revmatoidní artritidy
Řešení výše uvedené nemoci...
Vyšetření děložního čípku
Články: Vyšetření děložního čípku
Vyšetření děložního čípku...
Ode dneška nekouřím! Zvládnu abstinenční příznaky?
Články: Ode dneška nekouřím! Zvládnu abstinenční příznaky?
Rádi byste přestali kouřit...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Bronchoskopie
Články: Bronchoskopie
Bronchoskopie je...
Močové kameny
Články: Močové kameny
Močové kameny, urolitiáza...
Vyšetření prostaty konečníkem? Chvilka, kterou zvládnete
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: