Duphaston

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. S manželem se už asi půl roku snažíme o miminko. V září 2009 jsem vysadila antikoncepci a vše nechala náhodě. Menstruaci jsem měla docela pravidelnou, ale po čtyřiceti dnech. V lednu 2010 jsem zašla ke svému gynekologovi a ten mi předepsal Duphaston, aby se mě menstruace upravila. Napsal mi, abych to brala od 16 dne cyklu ( 10 dní ), po skončení braní bych měla dostat menstruaci - říkal, že asi do třech dnů. Já jsem ji dostala asi pátý den, ale jen velmi slabé špinění, které trvalo jen jeden den. Teď mě už několikátý den, hrozně bolí prsa a taky občas hlava. Může to být zpusobeno tímto lékem??? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, tyto obtíže mohou být jedny z nežádoucích účinků. Doporučoval bych proto znovu konzultaci u ošetřujícího gynekologa. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolest v patě Pane doktore,prosím o radu. Už 3 týdny mám bolest v patě a...
  • Malý penis Důvodem toho, proč vám píšu je to, že mám malý penis. Je velký asi...
  • Bolesti pod levým obloukem žeberním Asi půl roku mě bolí pod levým obloukem...
  • Roupy Dostala jsem lék Vermox na roupy. Vzala jsem si tabletku jeden den jak se...
  • Slinivka Chtěla jsem se zeptat. Byla jsem na sono vyšetřeni a tam mi paní...
  • Zapachajici moc Mam problem se kterym si nevim rady, nyni ziji v cizine a nevim...
 
Naposledy čtené: