Dvojité vidění

Dobrý den již 3 roky beru HA Sunya a poslední dobou se mi stává že vidím dvojitě. před 13-ti lety prodělala operaci očí kvůli šilhání. Někdo mi řekl že na to může mít vliv antikoncepce. Je to možné? Tato antikonce mi jinak zcela vyhovuje. V poslední době jsem jí také začala užívat kontinuálně. Prosím moc o radu děkuji.

Odpověď odborníka:

Dvojité vidění by s antikoncepcí souviset nemělo, přesto bych doporučoval kontrolu na očním oddělení k objasnění příčiny

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Uroinfekce
Články: Uroinfekce
Bolest při močení může být...
Co to znamená „normální osídlení kůže a sliznic“?
Vedlejší účinky biologické léčby často postihují kůži
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Jíte v noci? Možná trpíte syndromem nočního přejídání
Články: Jíte v noci? Možná trpíte syndromem nočního přejídání
Trávíte v nočních hodinách...
Cystoskopie
Články: Cystoskopie
Cystoskopie je endoskopické...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: