Ejakulace

Dobrý den. V únoru 2015 jsem absolvoval biopsii prostaty,užívám TANYZ 0,4.Biopsie byla negativní,ale mám problém s ejakulací.Budˇ chybí úplně nebo je ejakulát řídký (připadá mi úplně bez spermií a barvou mi připadá jako moč).Je tato abnormální ejakulace způsobena léky nebo je to následek biopsie (neprůchodné semenné váčky ze kterých byly také odebírány vzorky). Děkuji za odpovědˇ. Luba

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Tanyz a teoreticky i biopsie by mohly působit tento stav. Při Tanyzu můžete ejakulovat do močového měchýře a ejakulát je obsažen v moči následně vymočené. Jestli ale nemáte další potíže, tak bych ve Vašem věku hledal řešení pouze v případě, že ejakulaci chcete za každou cenu.

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: