Epidurál

Jsem 4 a půl měsíce od porodu( přirozený porod, nicméňe jsem si nechala ulevit Epiduralem), od té doby se mi motá hlava, brní mi prsty u ruky, občas citím před spaním bušení srdce, bolí mě oči takový tlak zezadu a v neposlední řadě mi zalíhají chvilkově uši, a cítím občas tlak. Byla jsem u obvodního lékaře, který mi odebral krev, vše v pořádku, odběr štítné žlázy taky v pořadku, na ORL prý taky vše v pořádku, rentgen krční páteře, tam byl nález který mi byl odstraňen, celkově mám tedy celý život nižší tlak, nicméňe tyto obtíže jsou každodenní a jsem z toho již strašně unavená a nervozní:-/ naštěvuji teď fyzioterapeuta, kdy motání hlavy ustupuje, ale ostatní potíže stagnují..na konci měsíce jsem objednaná na MR.. Prosím o pomoc, moc děkuji!

Odpověď odborníka:

Vámi popisované obtíže se po epidurální anestezii mohou projevovat a jsou důsledkem úniku mozkomíšního moku z neuzavřeného vpichu-ovšem 4 měsíce je již dlouhá doba,na druhé straně říkáte,že již se váš stav zlepšuje.Doplňujte dostatečně tekutiny,zejména minerálky,z toho alespoň 1/2 l Cocacoly denně. Rovněž by mohla pomoci infusní léčba,pokud stav neodezní a nebyla-li jste dosud,zajděte na neurologické vyšetření.

MUDr. Marie Vaňačová
MUDr. Marie Vaňačová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Soukromá ordinace praktického lékaře pro dospělé, Tábor

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: