Erekce

Dobrý den, mám dotaz ohledně našeho sexu s relativně novým přítelem. Všechno bylo úplně úžasné, (2x, 3x po sobě) ale po nějaké době to opadlo, nebo se zas přítel "udělá" docela brzo. Ted zase je tady druhý extrém, kdy přítel sice dosáhne erekce, ale když přijde na "to" tak se nakonec nic nekoná. Pro to poslední nás napadlo vysvětlení, jestli to nemůže být tím, že má od doktora předepsán 3x denně Ibalgin 400mg kvůli zánětu v noze a bere jej již skoro týden. Je to možné? a jaký je Váš názor na zbytek? Mockrát děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Ibalginem to nebude, ale jestli má přítel nějaké onemocnění (jakékoliv celkové, zánětlivé), tak se to může projevit na sexuálních funkcích

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: