Euthyrox

Mám problém. beru euthyrox a betalog a stavá se mi, že zrudnu v obličeji, na krku, kůže je napnutá, třes a tlak do hlavy svalová slabost, křeče, poruchy spánku. Z čeho by to mohlo být? předem děkuji za odpoveď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, milá paní Barbaro, Vaše příznaky bohužel nejsou specifické pro určitý stav - je nezbytné je dát do kontextu s Vašimi dalšími nálezy. Určitě bude moudré probrat obtíže s endokrinologem, který upravuje dávku Euthyroxu. Další vyšetření k objasnění původu dokáže zařídit praktický lékař.

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x