Euthyrox a mravenčení nohou

Dobrý den paní doktorko, je to asi 3 týdny, co jsem začala brát euthyrox na sníženou funkci štítné žlázy. Je to asi tak týden ( možná dva ), co sem začala cítit divný tlak v nohou, mravenčení a myslím, že mám i vystouplejší žíly na lítkách, nevím, jak si to odůvodnit, či zda mám navštívit lékaře. Myslíte, že to může být spojené s užívání euthyroxu? Také beru hormonální antikoncepci cca 7 let ( Belara ). Předem děkuji, hezký den

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Ivo, tento problém s užíváním levothyroxinu určitě nesouvisí. Doporučuji vám vyšetření na cévním oddělení. Příjemný den

MUDr. Martina Rosická, PhD.
MUDr. Martina Rosická, PhD.

Specializace: Endokrinologie
Pracoviště: ENDOCARE s.r.o. (Endokrinologie a obezitologie)

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: