Fleky po modřinách

Dobrý den, od cyklopedálů se mi sem tam udělá modřina, ale pokud je větší tak po zahojení (trvá pár týdnů) mi zůstávají na nohách tmavé fleky. Ta z obrázku (lépe nejde vyfotit) je stará už skoro rok. Chtěla jsem se zeptat jestli se toho dá nějak zbavit a co by mohlo být příčinou? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Pokud je větší nebo opakovaný výron krve do podkoží, často nedojde k úplnému vstřebání pigmentu a zůstávají tyto následky. Odstranění je možné např. laserem, ale ve vašem případě půjde asi o opakující se problém.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x