Flucinar

Dobrý den, byla jsem na kožní a mám pytiriasis rosea, dostala jsem mastičku Flucinar, ráno jsem se probudila a v místě nanášení mastičky mám úplně odbarvenou kůži. Okamžitě jsem mast smyla a nebudu již dále užívat. Vrátí se mi kůže do původního stavu? Teď vypadám jako kdybych měla celé zjizvené břicho a propadla jsem depresím. Děkuji

Odpověď odborníka:

Flucinar by mohl vést ke snížení tvorby pigmentu, ale až po delší době používání, depigmentace může být způsobena i tou pityriasou. Ve většině případů se pigmentace po určité době obnoví.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Trombóza a embolie
Články: Trombóza a embolie
Hluboká žilní trombóza a...
Střevní bakterie – pomocníci ke štíhlé linii?
Články: Střevní bakterie – pomocníci ke štíhlé linii?
Mikroorganismy žijící v...
Čtyři nejčastější škodliviny v naší potravě
Články: Čtyři nejčastější škodliviny v naší potravě
Dáváte při nákupu do košíku...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Jak se rozvíjí alergická reakce?
Články: Jak se rozvíjí alergická reakce?
Chcete-li rozumět tomu, co...
Víte, jakou úlohu hrají při alergii protilátky?
Články: Víte, jakou úlohu hrají při alergii protilátky?
Pasivní přenos alergie...
Nachlazené miminko: zmírněte rýmu a usnadněte mu dýchání
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: