Gynekologie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co může znamenat, když beru antikoncepci a jsem u 11 prášku.. menstruace mi skončila před 9 dni a teď jsem ji dostala zase.. antikoncepci beru poprvé a jsem u 2. Platíčka.. předevčírem v noci jsem začala špinit.. včera jsem měla menstruaci, která skončila asi v 8 hodin večer.. to jsem neměla nic.. a dnes ve 12 mi zase začala.. měřila jsem si bazální teplotu a ta je 37.2.. co to může být.? Kamarádka mi řekla, že můžu být těhotná...děkuji za odpověď :)

Odpověď odborníka:

Pokud jste neudělala chybu v užívání gravidita není pravděpodobná v prvních cyklech po započetí antikoncepce se slabé krvácení může vyskytnout pokud by se opakovalo bylo by vhodné změnit preparát. příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: