Gynekologie

Dobry den, uz po druhe beru hormonalni injekci. Nemela bych mit ubec menstruaci. Po prve sem po 3 mesicich trochu krvace krvacela,bylo mi to oduvodneno koncem pusobeni injekce. Mesic po druhe injekci sem zacala krvacet, trva to 3 tydny co stridave krvacim nebo spinim. Na tyden to prestalo,mela sem s pritelem sexualni styk a krvaceni se objevilo. Chtela bych se zeptat jestli neznate duvod krvaceni. Predem dekuji za odpoved

Odpověď odborníka:

Krvácení při užívání hormonálních preparátů je nejčastěji způsobeno nedostatečným účinkem tohoto preparátu nebo kolísáním hormonálních hladin, je vidět, že tento preparát vám nevyhovuje, doporučuji změnu léku nebo jeho úplné vysazení.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x