Ha

Dobrý den začala jsem brát svoji první antikoncepci Belara. Po menstruaci se u me oběvilo slabé krvácení které trvá už 2 týdny je to v pořádku? Je nějaké riziko že se mohla snížit účinnost Hormonální antikoncepce?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud užíváte antikoncepci pravidelně, neznamená toto špinění snížení účinku antikoncepce, ani jiný závažný problém. Špinění se může objevit v prvních měsících užívání antikoncepčních tablet, ustupuje obvykle během cca 3 cyklů.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
První známky rakoviny? Kašel, bolest i únava
Články: První známky rakoviny? Kašel, bolest i únava
Signály toho, že s tělem...
Neurologické vyšetření
Články: Neurologické vyšetření
Neurologické vyšetření je...
Náhlá srdeční zástava: Proč umírají mladí sportovci?
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Některým ranám se do hojení příliš nechce
Články: Některým ranám se do hojení příliš nechce
Nehojící se rána...
Co prozradí jaterní testy?
Články: Co prozradí jaterní testy?
Prokázat hepatitidu je...
Nádor ve střevě odhalí najisto pouze kolonoskopie
Články: Nádor ve střevě odhalí najisto pouze kolonoskopie
Lidé s nespecifickými...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: