Ha

Dobrý den, chtěla bych se zeptat beru HA a při posledním pohlavním styku došlo k poškrábaní vaginální sliznice, nejspíše vlivem tření, 3 dny na to se u mě objevil uprostřed cyklu hnědavý výtok, zajímalo by mě zda to může mít souvislost s těmi oděrkami, ptž jsem nikdy netrpěla na krvácení z průniku při braní HA, gynekologa navštěvuji pravidelně tak nevím zda to může být nějaká nemoc ? Děkuji za radu.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, může to být tím, pokud se objeví opět, nebylo by od věci navštívit gynekologa, na kontrolu čípku. Zda není infekce.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Zvýšené trombocyty Po střevní chřipce jsem byla na odběrech krve a jediná...
  • Tachykardie Pane dokrore, mám na Vás dotaz ohledně srdce. Před skoro rokem se...
  • Bolest pod žebry Zajímalo by mě co mě vlastně trápí. Už po několikáte jsem...
  • Listerióza Prosím Vás, pokud bych se nakazila listeriózou, za jak dlouho by byla...
  • Kašel a bolest na plicích Už čtvrtý týden mám suchý záchvatovitý kašel, na...
  • Dásně Měl bych dotaz někdy kolem Vánoc mě začal nenápadně bolet horní zub spíše...
 
Naposledy čtené: