Ha a vytok

Dobry den, Prvni den menstruce jsem si vzala prvni tabletu HA Tri-regol. Mela jsem menstruaci 5 dni a ted uz 3 dny mam hnedy vytok (slaby) a po sexu i obcas trochu krvavy.. Ale dost slaby.. Chtela sem se zeptat, jestli se to casem urovna, nebo cim je to zapricineno. Jeslti to muze byt hormonalni nerovnovahou a co s tim delat.. Zadne bolesti u toho nemam, jen je to docela neprijemne.Dekuji za odpoved !

Odpověď odborníka:

dobrý den, pokud začínáte s antikoncepcí, chce to trpělivost, antikoncepce si může chvíli "sedat", cca 2-3 měsíce.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x