Hnědé skvrny na nehtech

Dobrý den, babičce se dělají na nehtech hnědé flíčky. Ty se zvětšují tak dlouho, dokud se jí neudělá díra v nehtu. Nejenže to není hezké, ale i to dost bolí. Dermatoložka jí dala mast, která nepomáhá, a tablety jí zakázali, protože bere warfarin. Poradíte mi, co s tím? Děkuju

Odpověď odborníka:

Pokud bere Warfarin, mohlo by jít i po podnehtové krvácení. Asi by bylo nejlepší poslat fotografii, jinak nejsem schopná se blíže vyjádřit.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Život naplno s artritidou? Vyvarujte se šesti základních chyb!
Články: Život naplno s artritidou? Vyvarujte se šesti základních chyb!
Žít kvalitně s revmatoidní...
Létat můžete i s nemocným srdcem. Na místě je ale opatrnost
AIDS
Články: AIDS
AIDS, anglická zkratka pro...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Pediatrické vyšetření
Články: Pediatrické vyšetření
Pediatrické vyšetření je...
Hormonální antikoncepce jako 100% ochrana před početím? NIKDY!
Lupénka
Články: Lupénka
Lupénka, psoriáza, je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: