Hnědé špinění

Dobrý den, před měsíce jsem po 4 letech vysadila antikoncepci (Minerva) a před více jak týdnem jsem měla dostat menstruaci (přesněji před 12 dny). Ta se však nedostavila, tak jak jsem byla zvyklá při prášcích, ale o 5 dní později se objevil tmavě hnědý výtok,který teď trvá zhruba 5 dní. Bolesti v podbříšku nemám a když jsem měla pohlavní styk, tak chráněný kondomem. Bohužel jsem mimo ČR a nemohu navštívit ihned doktora, tak by mě alespoň povrchově zajímalo jestli je to něco vážnějšího

Odpověď odborníka:

dobrý den, je to normální, než se upraví cyklus.maximálně si udělejte test na těhotenství, jinak vyčkejte do dalšího cyklu.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: