Hnědý, hustý, krvavý výtok

Dobré ráno, je mi 17 let, menstruaci mám pravidelně, používám již třetím rokem antikoncepci Minerva. Dlouhou dobu trpím kvasinkovým výtokem a gynekoložka mi sdělila, že některé dívky se ho prostě nezbaví. Od pondělí mám zjištěné příušnice a zdá se mi, že od té doby mám hustý, tvarohovitý výtok. Ten se ale změnil na krvavý (černý) a velmi hustý výtok, vzhledově připomínající džem. Nevíte co to značí a jak ho alespoň na chvíli utlumit? Jak jsem již sdělovala mám příušnice a přibližně měsíc nesmím mezi lidi, tudíž ani na gynekologii. Nevím si rady. Předem děkuji za Vaši odpověd, Hroudová

Odpověď odborníka:

Těžko radit podle popisu, byly by jako první pomoc vhodné sedací koupele v řepíčku případně boraxgylcerinové globule,ale potom vyšetření gynekologem bude nutné krev k obrazu výtoku nepatří příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x