Hnědý hustý výtok místo menstruace

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na problém, který mám již druhý měsíc. 2 roky jsem brala HA Verya a vše bylo v pořádku, ale tu bohužel přestali vyrábět. Doktor mi předepsal novou HA Bonadea, tu beru již půl roku. Ze začátku bylo vše v pořádku, ale minulý měsíc menstuace začínala tmavě hnědým a hustým výtokem, ten byl místo ms přibližně 3 dny a až poslední dva dny se objevila krev. Tento měsíc se to opakuje. Chtěla bych se zeptat, jestli je to normální? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Při antikoncepci je menses slabší a může vypadat i tak jak popisujete ,pro jistotu si udělejte gravitest a bude li negativní tak je vše v pořádku a nemusíte se znepokojovat. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: