Hnědý výtok

Dobrý den před měsícem jsme měla nechráněný pohlavní styk. Druhý den jsem zašla k lékaři a raději si nechala předepsat postinor. Po správném užití prášku jsem zhruba po tejdnu dostala menstruaci. Ta již skončila, ale najednou jsem začala mít hnědý výtok. Jelikož jsem ještě mladá a s těmahle věcma nemám zkušenosti obracím se proto na vás, jestli nevíte o co se může jednat. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pravděpodobně se jedné jen o následky menstruace. Nemusíte mít tedy strach. Přesto, pokud by obtíže neustaly, bych doporučoval konzultaci u ošetřujícího gynekologa. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Nachlazení, viróza, nebo chřipka?
Články: Nachlazení, viróza, nebo chřipka?
V zimě se potýkáme s...
Zánět dutin
Články: Zánět dutin
Zánět dutin, sinusitida, je...
Klíšťová encefalitida může ohrozit také vaše čtyřnohé miláčky
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Poznejte sami, že se s vašimi játry něco děje
Články: Poznejte sami, že se s vašimi játry něco děje
Bolí vás často břicho a na...
Zbavte se modřiny snadno a rychle
Články: Zbavte se modřiny snadno a rychle
K modřině lze přijít dnes a...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: