Hnědý výtok

Dobrý den, už třetím dnem mám hnědý výtok z pochvy, ovšem menstruace mi skončila už před týdnem. Zajímalo by mě, čím to může být. Sama doufám, že se jedná pouze o hormonální nerovnováhu způsobenou užíváním antikoncepce. Tu jsem vysadila začátkem června, pak jsem ji v polovině srpna začala opět brát, navíc ještě nesourodě s menstruačním cyklem a před 2 týdny jsem ji z osobních důvodů opět vysadila. Je tedy možné, že ten hnědý výtok, i když by se to dalo nazvat spíš hnědým, sem tam až žmolkovitým špiněním, je způsoben tímto užíváním antikoncepce (Diane 35)? Předem moc děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Nepravidelné užívání antikoncepce pochopitelně poruchy cyklu způsobí Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: