Hnědý výtok

Dobrý den, mám na Vás dotaz. Beru antikoncepci Minerva, vždy jsem to dělala tak, že jsem dobrala jedno platíčko(21pilulek) a za pár dní dostala menstruaci. Pan gynekolog mi doporučil, že můžu klidně brát tři platíčka v jednom kuse a teprvé až poté dostanu menstruaci, tj. po třech měsících, že je to normální a většina to takhle dělá. Momentálně mám za sebou dvě platíčka a ze třetího začínám druhý týden, jenže dnes ráno jsem objevila tekutý tmavý hnědý výtok, který mě velmi znepokojuje. Nevíte, od čeho by to mohlo být? Jen zřídka kdy mám průhledný výtok, proto jsem z tohohle vyděšená, kort když to mám dostat až za dva týdny. Partnera mám stálého a milovali jsme se naposledy včera večer. Bojím se, děkuji za odpověď 

Odpověď odborníka:

To se při kontinuálním braní antikoncepce někdy stává,neobávejte se dokončete platíčko a dejte si 7 denní pauzu příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: