Hnědý výtok

Dobrý den stává se mi už několik měsíců, že mám mezi menstruací tmavě hnědý nezapáchající výtok, špinění....beru antikoncepci Chloe asi 6let, v létě jsem byla u gynekologa a on mi řekl, že jsem v pořádku a je to celkem normální jev, ale pořád se mi to vrací, čím to může být? děkuji

Odpověď odborníka:

dobrý den, může to být čímkoli, většinou se vyskytuje jako lehká hormon.dysbalance. možno změnit antzikoncepci.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x