Hnědý výtok

Dobrý den je mi 15, před měsícem a půl zhruba jsem dostala antikoncepci(stodete). Ale z ničeho nic sem měla včera i dneska hnědý výtok. Co to znamena?

Odpověď odborníka:

V prvních cyklech po nasazení antikoncepce může být slabé krvácení pokud si organizmus nezvykne,jestli nemáte bolesti a je to jen hnědý výtok, v klidu vyčkejte. Příjemný dn

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolesti v podbříšku Chtěla bych se zeptat - již asi 14dní mě pobolívá v...
  • Zánět dutin Mám dotaz ohledně zánětu dutin. Od dětství trpím alergií - pyly...
  • Roupi - vermox Jsem dospělá , 60let. Po cca měsíci svědění jsem si objevila ve...
  • Bolest kostrče Už asi potřetí během tohoto roku mě bolí kostrč. V6dy když mě to...
  • Vred na konecniku Pred dvoma dnami sa mi objavil tvrdy, bolestivy vred/polyp...
  • Bílé pupínky Už přes 5 let mám přesně toto(fotka).Jde to nějk vyléčit?Nemůže se...
 
Naposledy čtené: