Hnědý výtok

Dobrý den, Již přibližně 7 let beru bez nějakých problémů antikoncepci (minisiston). Dnes si vezmu poslední pilulku a budu dělat 7 denní pauzu. Menstruaci bych měla mít ve čtvrtek. Ale od včerejšího dne mám hnědý výtok, což se ještě nikdy nestalo. K pohlavními styku předím nedošlo. Na prohlídce jsem byla asi před 3 měsící a vše bylo v naprostém pořádku. Poraďte mi prosím o co jde. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pravděpodobně se jedná o tzv. špinění, tedy výtok s příměsí krve před menstruací. při užívání HAK jde o poměrně běžnou záležitost. Pokud máte ale ií jiné obtíže, např. bolesti břicha , horečku apod. vyhledejte neprogdleně svého gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Jste po operaci? O ránu se starejte pečlivě!
Články: Jste po operaci? O ránu se starejte pečlivě!
U mnoha zdravotních...
Jak správně ošetřit puchýř
Články: Jak správně ošetřit puchýř
Odřely vám nohy nové boty...
Jsou neočkované děti zdravější? Rozhodně ne
Články: Jsou neočkované děti zdravější? Rozhodně ne
Možná už jste slyšeli názor...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Uroinfekce
Články: Uroinfekce
Bolest při močení může být...
Nachlazení, nebo chřipka? Naučte se je rozlišovat
Články: Nachlazení, nebo chřipka? Naučte se je rozlišovat
Vzbudili jste se s ucpaným...
Biologická léčba u revmatoidní artritidy: otázky a odpovědi
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: