Hnědý výtok

Dobrý den! (Je mi 14 let) mám takový problém s hnědým výtokém, už ho mám třetím dnem. Na začátka výtoku jsem brala jen ibalgin a paralen, nyná mám nasazená antibiotika (mám angínu), tak jsem se chtěla zeptat, zda to nemůže mít nějakou spojitost. Předem děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Souvislost by to v vaší léčbou mít nemělo, pokud by výtok přetrvával navštivte dětskou gynekologii k určení diagnozy a nasazení léčby. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěž o krém BELOBAZA®

Belobaza je krém pro každodenní péči, ochranu a regeneraci suché, citlivé a podrážděné pokožky.

 celý článek

x