Hnědý výtok

Dobrý den, mám takový dotaz.Menstruaci jsem měla 22.6. Začala jsem brát HA po domluvě s gynekologem v prvním dnu menstruace. Už jsou tomu 2 dny, co mám na spodním prádle hnědý výtok. S přítelem jsem souložila z 1.7 na 2.7 a hned ráno 2.7 jsem ho měla. Dnes ho mám také. MS už nemám a HA beru normálně dál. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Veroniko,
při nasazení antikoncepce se může objevit nepravidelné špinění. Doporučuje se cca 3 měsíce vyčkat, zda se špinění neupraví. Pokud by přetrvávalo, pak je vhodná konzultace u Vaší gynekoložky/ gynekologa se zvážením změny přípravku. Pokud byste měla ještě jiné potíže, např. bolesti, pak je vhodná kontrola hned.

S pozdravem

prim. MUDr. Pavel Texl
prim. MUDr. Pavel Texl

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Sanatorium Helios

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x