Hnědý výtok

Dobrý den, v pátek jsem vysadila antikoncepci a čekám na menstruaci, ta by se měla dostavit ve středu, ale dnes (neděle) se mi objevil tmavě hnědý výtok, antikoncepci užívám cca 3 roky.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, může se stát, neřešila bych to,pokud nemáte bolesti nebo výtok ve smyslu zánětu.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x