Hnedy vytok

Dobry den, pred rokem jsem mela zanet pochvy a od te doby jsem v prubehu lecena ruznymi kremy a prasky. Pocit paleni a svedeni byl jen poprve a ted uz ne. Brala jsem antikoncepci a pak ji na mesic vysadila. Po mesici vynechani jsem ji opet nasadila, ale prave ted ten prvni mesic, s novou antikoncepci mam hnedy vytok! Nevite co to je a jak to resit? Nemuze to byt hormonalnimi zmenami? Za tyden mam mit menstruaci. Dekuji.

Odpověď odborníka:

Antikoncepce sama o sobě výtok nezpůsobuje spíše se bude jednat o recidivu zánětu,byl by vhodný mikrobní obraz poševní a podle výsledku nasadit cílenou léčbu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x