Hnědý výtok

dobrý den, ráda bych se zeptala co může znamenat asi 3-4 dny trvajici hnedy vytok, dva měsíce teď beru antikoncpeci minesse poslední plato jsem vynechala pauzu a vynechala jsem menses (nevím zda to nemuze mit souvislost) i kdyz ted jsem uz tesne pred dobráním 2 plata tak nevim. Můj přítel měl po posledním styku (bylo to v dobe kdy dobiral antibiotika na anginu-opet nevim zda nemuze byt souvislost) jakousi malou vyražku(malý červený flek) a svědilo ho tam. napadlo nás jestli to nemůže být také zbytek lubrikačního gélu, který svědil. Moc se omlouvám za tak dlouhou zpravu ale ráda bych přišla na to čím to je a ke gynekologovi chodit nechci protože je to náš rodinny znamý a je mi to trapné. Děkuji (ps.-je mi 17 let)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, antikoncepce Minesse má velmi nízkou hladinu obsažených hormonů. S velkou pravděpodobností je henědý výtok způsoben tím, že jste ji brala bez pauzy. Doberte nyní načaté balení a od dalšího cyklu ji berte raději vždy s pauzou, aby se obtíže neopakovaly.

MUDr. Renata Kavanová
MUDr. Renata Kavanová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: soukromá praxe My.Gyn, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: